X
تبليغات

تصویر ثابت

14 ابزار موفق سئو
loading...
YourAds Here YourAds Here

ماخذ بهترین مقالات ابزار سئو

بازدید : 15
شنبه 3 آبان 1399 زمان : 14:20


1. تحلیلگر گوگل Google Analytics – GA
Google-Analytics-iconGA شایسته ترین ابزار سئو پلت فرم تجزیه و نظارت ترافیک تارنما میباشد. در فضای تجزیه و ارزیابی حتما رقبایی وجود دارااست؛ ولی به حیث اینجانب هیچکدام به پای GA نمیرسند. البته چنانچه شما در شرکتی می باشید که مستلزم امکان‌های اندازه گیری و کوششِ قویتری از ورژن بدون‌پول GA میباشد،لطفا Google Analytics Premium را نظارت فرمائید.

2. ابزار اینترنت مستر گوگل Google Webmaster Tools – GWT


شایسته ترین ابزار برای مدیر تندرست فنی تارنما شما. اکران کارایی – بازده وب سایت -، صفحه ها وخیم (404) ، کلمه و واژه‌های کلیدی که سبب به هدایت ترافیک – بازدید کننده – به وبسایت شما میگردد، لینک و پیوند‌ها، و حتی اشتباهات کارایی ورژن موبایلی تارنما. ( این‌ها فقط بعضا از قابلیت و امکان‌های این ابزار میباشد)

3. مجستیک Majestic
majesticseoاین ابزار تجزیه و نظارت حاذق و ظریف پیوند میباشد. مجستیک دارنده “وسیع ترین مقر اطلاعاتی لینک و پیوند تجاری در عالم” میباشد، و آری، پیوند ها برای سئو و سئو وبسایت برای موتورهای کاوش فوق العاده اصلی‌اند. ما از این ابزارها سال‌های متعددی به کار گیری کرده‌ایم و اینجانب می توانم بها و اعتنا آنرا برای کمپین‌های سئو خودمان تایید کنم.

4. SEMRush
semrush-tool-best-competitor-keyword-analysis-toolیک ابزار فوق العاده که اینجانب به خصوص برای پژوهش رقابتی به آن عشق دارم. با SEMRush شما میتوانید تخت گاز رقبای برتر خویش را در سراسر جستجوی ارگانیک (across organic search) شناسایی نمایید، و در آنجا شما می توانید منظره رقابت را برای لغت ها کلیدی در 20 گزینه برتر نتایح کاوش مرتبه بندی فرمائید. SEMRush یک کدام از این ابزارهاست که یک تب (Tab) دایم را در مرورگر اینجانب اشغال می‌نماید.

5. Searchmetrics
Logo_searchmetrics_Webversionیک پلت فرم سئو در سطح سازمانی (enterprise-level بهینه سازی platform) که داده‌های بسیار جذابی را برای استراتژی‌های بازاریابی محتوا و بهینه سازی شما ارائه می دهد. خصوصیت‌های نو گروه مانند سهم بازار سئو برای تجزیه و چک و انتخاب میزان در رقابت بسیار توانمند می‌باشند. بطور خلاصه، شما می توانید مجموع کمپین بهینه سازی خویش را با تیم Searchmetrics پیگیری، مدیر و اندازه گیری فرمائید.

6. Screaming Frog بهینه سازی Spider
ما شیدا این ابزار تجزیه و آنالیز تارنما دسکتاپ کارکشته هستیم و آن قسمت مهم حسابرسی -نظارت- بهینه سازی ما میباشد. Screaming Frog در شناسایی صفحه ها حاد (404) ، ریدایرکت301 از دست رفته،و یا این که محتوای تکراری بسیار موءثر میباشد.

7. BuzzSumo
BuzzSumoچه کسی نمیخواهد ایراد زمینه و جستجوی محتوا را برای بازاریابی بلاگ (blog marketing) سهل نماید؟ مورد یا این که کلمه و واژه کلیدی را وارد نمائید، و BuzzSumo معیار مطالب منتشر گردیده در شبکه‌های‌اجتماعی را، که به محتوای وب سایت شما دارای ربط میباشد، مبتنی بر تعداد تکثیر نشان میدهد. به‌ عبارت دیگر این ابزار بدین سوال اصلی جواب می دهد: چه نوع مطلبی در طاقچه (!) اینجانب محبوبتر میباشد؟

8. BuzzStream
BuzzStreamلینک کشف گردیده PR و رسانه های اجتماعی را بازدید می نماید. همینطور BuzzStream به شما اذن می دهد تا دورنماهای پیوند تازه را ملاحظه کنید، داده ها خاص را استخراج فرمایید، گسترش تاثیرگذار خویش را رئیس نمایید، و از روش رابط های شما جریانهای ایمیلی ( از اکانت آدرس اینترنتی خویش شما) ارسال میکند.

9. Find Your Influence
Find Your Influenceتوسعه تاثیر گذار به یک کدام از انفجاری ترین بخشها در بازاریابی دیجیتال تبدیل شده‌است. اثبات شده‌است که خویش آن نقش مهمی در سئو اسم تجاری، و پیروزی رسانه های اجتماعی ایفا میکند.نامهای تجاری رغبت دارا هستند که به روشهایی مضمون‌ دار به مشتریان خویش برسند، تاثیرگذاران می‌خواهند موردها کهنه ای را که به ارمغان میاورند به پول تبدیل نمایند، و پلت فرم Find Your Influence ارتباطات را زیباتر می نمایند.

10. Inkybee
ابزار اثرگذار دیگری برای گسترش تاثیرگذار. Inkybee به شما اذن می‌دهد تا در کناره خویش بدنبال تاثیرگذاران بالقوه بگردید، کلیه فعل و انفعالات تاثیرگذاران خویش را پیگیری فرمائید، بروی گزارشهای مشتریان خویش برچسب سپید بگذارید، آن حتی با GA نیز مخلوط می گردد. Inkybee یک پلت فرم توسعه و گسترش تاثیرگذار “[1]one’s money or exertion” فوق العاده میباشد.

11. Connectivity
Connectivityقابلیت اتصال نظارت های آنلاین بسیار حاذق و لیست پلت فرم رئیس میباشد.ما جدیدا قابلیت و امکان اتصال (Connectivity) را برای بعضی از مشتریان خویش اجرا کرده ایم و آن بسیار اثر گذار میباشد. شما میتوانید حسابرسی سازش NAP خویش را در سراسر اینترنت انجام داده و بر دقیقا به عبارتی چیزییکه مشتریان شما در زمینه ی شما در تارنما های محاسبه و رسانه های اجتماعی میگویند محاسبه داشته باشید.

12. Whitespark Citation Builder
این یک ابزار بهینه سازی محلی میباشد که قابلیت ساخت و ساز استناد محلی به طور فله به بهبود مرتبه بندی محلی خویش را برای شما ممکن می سازد. Whitespark بصورت دستی استنادهای با باکیفیت را در سراسر داده هایی که در کسب و فعالیت خویش قرار داده اید، تولید میکند.

13. Mention
Mentionبا اسم “ابزارهای گوگل در استروئید” نیز شناخته می‌گردد. Mention برای کشف فرصتهای کمپین سئو که در غیر اینصورت نمیتوانید هیچ زمان تصور نمی کنید، عالی میباشد. برای چیزهایی مانند اسم تجاری یا این که آوازه رئیس، شما می‌توانید به هشدارهای آدرس اینترنتی که در زمانیکه اسم تجاری یا این که پرس و جو واژه کلیدی خاص شما بصورت آنلاین بیان می‌گردد، مستقیما به شما آگهی می گردد، دست یابید.

14. Sprout Social
ابزار رئیس کمپین رسانه های اجتماعی فوق العاده که ما آنرا بسیار تجربه کرده ایم.ویژگیهای طرح ریزی و گوش دادن اجتماعی Sprout برای اینجانب شخصا بسیار پر رنگ اند. کلیه حسابهای رسانه اجتماعی کسب و فعالیت خویش را لینک و پیوند نمائید، رهروان و اتصالات خویش را تجزیه و بررسی فرمائید، اشارات اسم تجاری خویش را کشف نمائید، و به ویژگیهای فوق العاده گزارش دهی دست یابید.

برچسب ها ابزار سئو ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 48
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 10
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 12
 • بازدید ماه : 29
 • بازدید سال : 50
 • بازدید کلی : 189
 • کدهای اختصاصی