X
تبليغات

تصویر ثابت

بهینه سازی سایت
loading...
YourAds Here YourAds Here

ماخذ بهترین مقالات ابزار سئو

بازدید : 11
دوشنبه 1 دی 1399 زمان : 14:04

. در دست گرفتن و ابزار سئو با صرفه‌سازی متن‌های جایگزین عکس‌ها یا این که Alt تصاویر
متن جایگزین عکس‌ها اهمیت بالایی برای ادراک درست گوگل از محتوای تصاویر شما دارا‌هستند. به‌همین جهت نباید از آن ها غفلت نمایید و بهتر میباشد تصاویر جدیدتان را یاروهمدم با توضیحات Alt خوب آپلود فرمایید و تصاویر گذشته‌تان را نیز که تگ Alt ندارند را شناسایی و بهبود دهید.

.نصب گواهینامه امینتی یا این که ssl برروی وب سایت
نصب گواهینامه‌های امینتی به‌ادله اینکه امنیت انتقال داده ها را برای یوزرها امن می‌نمایند، بسیار اصلی میباشد. SSL مخفف Secure Sockets Layers یک فناوری امنیتی برای برقراری رابطه ایمن در میان اینترنت سرور و مرورگر است که تضمین می‌نماید داده ها یوزرها نمی‌تواند ردیابی خواهد شد. امنیت داده ها یوزرها تارنما برای گوگل بسیار اصلی میباشد، و یک کدام از فاکتورهای seo تکنیکال اخذ گواهینامه ssl و استعمال از پروتکل HTTPS میباشد. از طرفی، تارنما‌هایی که از این پروتکل به کار گیری می‌نمایند، اعتماد یوزرها را جلب می‌نمایند و این سبب ساز می گردد بازدیدکنندگان با اطمینان بیشتری به وب سایت شما بیایند و از تجهیزات آن استعمال نمایند. بخش اعظمی از تارنما‌ها می باشند که می توانید ssl مجانی خویش را از آنان اخذ فرمائید و در هاست خویش اپلود یا این که بارگزاری فرمائید. به‌همین جهت کافیست در گوگل کاوش نمائید. البته تارنما‌های پایین هم میباشند که گواهینامه SSL بدون پول ارائه می دهند:

8. دوری از ساخت محتوای تکراری و رفع محتواهای تکراری ساخت گردیده
این‌که ما برای یک کلمه و واژه محتواهای تکراری نداشته باشیم که باهم رقابت نمایند شفاف میباشد، برای دوری از این دستور می‌اقتدار از تگ کنونیکال و یا این که ریدایرکت‌های 301 استفاده نمود، که هر دو این‌ها تحت تیم قسمت بهینه سازی فنی یا این که تکنیکال میگردند.

9. یافتن و رفع پیوند‌های شکسته
قبلی‌خیس و در نوشته ی علمی پیوند‌سازی داخلی چه است؟ به‌چک خطاها جان دار در پیوند‌سازی داخلی اشاره کردیم، در آن‌جا هم از لینک و پیوند‌های شکسته یا این که Broken links حرف کردیم. پیوند‌های شکسته درواقع پیوند‌به صفحاتی می‌باشند که وجود ندارند و یا این که حذف گردیده‌اند و به‌ارور 404 بر‌می‌خوریم. یکی‌از وظایف ما سئوکارها در seo فنی این میباشد که پیوند‌هایی که ‌ارور 404 برمی‌گردانند را شناسایی کنیم و مشکلشان را رفع نمائیم.‌

10. آنالیز حالت تلفن همراه فرندلی بودن صفحه ها وبسایت
این‌روز ها اکران صفحه های وب سایت در دستگاه‌های موبایلی به‌استدلال وسعت بالای مخاطبانی که از تلفن‌یاروهمدم وارد وب سایت ما میگردند بسیار بیشتراز پیش اهمیت دارااست و یکی‌از مهمترین شغل های ما در seo فنی، این میباشد که بفهمیم محتوای ما در مویایل به‌چه صورتی اکران داده می شود و خطاهای آن‌را رفع کنیم. برای این‌عمل شایسته ترین نحوه این میباشد که از گوگل بخواهیم وبسایت‌مان را در گوشی تحقیق کند. بعد از ابزار Google mobile friendly به کارگیری نمائید. کافیست برروی پیوند ذیل کلیک فرمایید و نشانی کاغذ گزینه نظرتان را وارد فرمایید تا گوگل ارزیابی دقیقی از حالت اکران وب سایت‌تان در گوشی ارائه نماید.

https://search.google.com/test/mobile-friendly

آزمایش تلفن همراه فرندلی بودن در گوگل شرایط تارنما در تلفن همراه یا این که موبایل را نشان می دهد-گوگل گیک

استاندارد AMP وتاثیر آن بر seo
یکی پروژه‌های گوگل برای بهبود تجربه یوزرها گوشی، پروژه AMP میباشد که مخفف عبارت: Accelerated Mobile Pages میباشد. در حالتی‌که در تلفن همراه عبارتی را کاوش(سرچ) فرمائید، احتمالا صفحاتی را چشم‌اید که کناذ آنان یک نماد مشابه به رعد و برق میباشد، این نشان‌دهنده به کارگیری آن وبسایت از استانداردهای AMP میباشد. این استاندارد اوایل سال 2016 از سمت گوگل ارائه شد. مقصود گوگل از این فناوری امروزی ارائه راهکاری سریع و با صرفه برای یوزرها میباشد تا به راحتی بتوانند، محتوای وبسایت‌های اینترنتی و صفحه ها متفاوت آن ها را بهتر ببینند به‌ویژه وب سایت‌هایی که معمولا دارنده متن و محتوای متعددی میباشند( مانند وبسایت‌های خبری).

استاندارد AMP و تاثیرش بر seo چقدر میباشد؟!

برای وب سایت‌های وردپرسی افزونه منحصربه‌فرد این استاندارد مو جود میباشد البته در وبسایت‌های مخصوص بایستی با به کارگیری از کادر‌های ارائه گردیده توسطز گوگل وب سایت‌شان کدنویسی خواهد شد. این‌که تاثیر استعمال از صفحه های AMP در کسب درجه بهتر در گوگل چقدر میباشد! می بایست بگوییم تاثیر مستقیمی ندارد و فقط به بهبود تجربه یوزرها گوشی یاری می‌نماید.

اینترنت‌اپ‌های پیش‌رونده یا این که PWA ها
یکی‌از خصوصیت‌های وب سایت‌های مدرن، تبدیل شدن‌شان از تنها یک تارنما اینترنتی به اینترنت-نرم افزار میباشد. اینترنت برنامه‌های پیش رونده که به اختصار به‌آن ها PWA یا این که Progressive Web Application میگوییم؛ از جدیدترین فناوری‌ها در ادغام نرم افزار‌های گوشی و اینترنت‌وب سایت‌ها سود میگیرند. یک اینترنت برنامه پیش رونده در واقع اینترنت‌سایتی میباشد که از فناوری‌های امروزی اینترنت استعمال می‌نماید؛ البته ظواهر و کارکرد آن همچون یک اپ عادی میباشد. پیشرفت‌های اخیر در مرورگرها، خدمت ورکرها، کش‌ها و رابط‌های اپلیکیشن‌نویسی اپ (API)، بسط‌دهندگان اینترنت را قدرتمند کرده تا اینترنت برنامه‌هایی با قابلیت و امکان اضافه کردن به شیت‌ی خانگی سیستم‌استدلال با قابلیت ارسال اعلان از سمت سرور (Push Notifications) و حتی تلاش آفلاین گسترش دهند. ولی گشوده هم این‌که استعمال از PWA ها تاثیری در seo دارا هستند یا این که نه! جواب نه میباشد و تاثیر مستقیمی ندارد. ولی به کارگیری از آنها پیشنهاد میگردد.

توده‌بندی: seo فنی یا این که بهینه سازی تکنیکال چه است؟
در‌این نوشته ی علمی کوشش کردیم مباحث مرتبط با بهینه سازی تکنیکال را به‌شکل بدون نقص پوشش دهیم و برای عملی کردن هرمورد، راهکار ارئه کردیم، به‌طور کلی بهینه سازی فنی(Technical سئو) فرآیندی میباشد برای فراهم‌سازی وب سایت برای خزش و ایندکس ربات‌های گوگل و نیز شعور بهتر آن ها از موقعیت صفحه ها گوناگون وب سایت و نیز رابطه آنها با یکدیگر میباشد که دربرگیرنده مباحث 10 گانه‌ای می‌گردد که در نوشته‌ی علمی بالا به‌شکل بدون نقص توضیح داده‌ایم. مطمئن باشید این نوشته ی علمی به روز و بروزرسانی میگردد و مقصود ما ارائه ارشاد برای بهینه سازی فنی و طرز‌های اجرای آن میباشد. لطفا ایده ها‌ ارزشمندتان را برای ما کامنت فرمائید و یا این که در شرایطی‌که پرسش یا این که نکته مبهمی راجع‌به بهینه سازی فنی برایتان اتفاق افتاده، کافیست در نصیب نظرها خلل یا این که پرسش‌تان را مطرح بفرمائید

برچسب ها ابزار سئو ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 48
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 22
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 24
 • بازدید ماه : 41
 • بازدید سال : 62
 • بازدید کلی : 201
 • کدهای اختصاصی