X
تبليغات

تصویر ثابت

ابزار مورد استفاده در سئو وب سایت
loading...
YourAds Here YourAds Here

ماخذ بهترین مقالات ابزار سئو

بازدید : 13
چهارشنبه 19 آذر 1399 زمان : 15:13

ابزار های seo تارنما و seo

امکان اجرا در موبایل‌های گوشی: ابزار سئو به نظارت تارنما شما در موبایل‌های تلفن همراه، از حیث همت و پیکربندی اکران می پردازد.
: سئو تارنما گریدر، گزینش خواهد کرد که آیا سایت شما به وسیله اشخاص و یا این که بات‌ها به راحتی قابل یافتن میباشد یا این که نه. این احتساب مشتمل بر فاکتورهایی زیرا، عنوان صفحه های و متا دسکریپشن می باشد. Meta Descriptionخلاصه‌ای از ورقه‌ای از وب سایت شماست که در کاوش‌های گوگل نمایان میگردد و از ۱۵۰ کلمه و واژه نباید تجاوز نماید.
امنیت: این ابزار به جستجوی عواملی زیرا تاییدیه SSL میپردازد. این فرمان برای ثابت امنیت وب سایت شما جهت کسب اطلاعات یوزرها، اثرگذار میباشد.
برای به کارگیری از سایت گریدر صرفا به نشانی آدرس اینترنتی و URL سایت خویش نیاز دارید. تثبیت‌اسم فرمایید و گزارشاتی ظریف و سکو‌بندی از ۱تا ۱۰۰ پیرامون ناحیههای روایت شده در صدر را، در کثری از ثانیه اخذ نمایید.

لینک و پیوند‌های منو محاسبه کن Check My Links
اسم این ابزار خویش به وضوح گویای قابلیتش میباشد! برای اطمینان خیال از صحت سعی لینک و پیوند‌های داخلی و فرنگی، از این ابزار می‌توانید سود ببرید.

این ابزار بدون پول، پیوند‌های وخیم را در پهنا یک سری ثانیه مییابد. از جمله با یاری این ابزار سایت ویکیپدیا برای واژه “Marketing” را ارزیابی فرمائید. خواهید روءیت کرد که ۷۱۱ لینک و پیوند یافت می‌گردد. علاوه بر این ۷ لینک و پیوند حاد دیگر نیز به طور هایلایت گردیده گزارش داده می شود. پیوند‌های سبز لینک و پیوند‌های صحیح و لینکهای حاد قرمز‌رنگ هستند که‌این خصوصیت یافتن پیوند‌های حاد را، بسیار راحت می‌نماید.

سئو Report Card
بهینه سازی Report Card از کمپانی UpCity، رده شما میان رقیبانتان را فارغ از اخذ هیچ هزینه‌ای نشان می دهد. با استعمال از داده ها جزئی از یوزرها، این کاغذ گزارشی مشتمل بر مورد ها پایین را فراهم می‌نماید:

نظارت Rank: عبارات کلیدی آیتم نظرتان را وارد ‌فرمایید و آن گاه این برنامه پرینت اسکرینی از رنک تارنما شما در گوگل، یاهو و بینگ را تنظیم می‌نماید.
Link Building: به لطف این خصوصیت گزارشی ظریف از تعداد وب سایت‌هایی که به تارنما شما ارجاع میدهند را اخذ میکنید.
بررسی کلی سایت : این قسمت جهت ارزیابی تمام سایت ، جهت انتخاب معیار برد شما در استعمال کلمه ها کلیدی است.
در دسترس بودن اینترنت‌وبسایت
ایندکسینگ indexing : شما با به کار گیری از این نصیب تعداد صفحه ها ایندکس گردیده تارنما خویش را اخذ خواهید کرد.


Found’s بهینه سازی Audit Tool
Found’s سئو ابزاری مجانی برای محاسبه سهل و آسان یک تارنما، جهت شناسایی و حل اشتباهات رایج seo تارنما، میباشد. به سادگی با وارد کردن URL ، چک ظریف سئوی سایت را اخذ خواهید کرد. این ابزار دربرگیرنده ۳ قسمت اساسی میباشد:

مسائل فنی: شگفتی این ابزار در امکان آن برای نشان دادن صدق کارایی دامین و XML نقشه تارنما یا این که به عبارتی XML Sitemaps میباشد.
مسائل ساخت و ساز محتوا: این نصیب بر فاکتورهایی زیرا عبارات کلیدی و یا این که داده‌های متا تمرکز دارااست.
مانند ابزار seo دیگری به اسم Woorank، بعداز اتمام عمل، گزارش در قالب PDF قابل دانلود است.

Varvy’s سئو Tool
ابزار مجانی تحلیل بهینه سازی Varvy، برای کاربرانشن اطلاعاتی زیرا: اقتدار دامین، لینک و پیوند‌ها، به حساب آوردن تعاملات و ارجاع‌ها یا این که به عبارتی Mentions، seo فنی، سرعت صفحه ها، seo تصاویر و غیره را، آماده می‌نماید. این داده ها در قالب گزارشی کاسه کمتر از یک دقیقه قابل اخذ میباشد. طرز تلاش تارنما شما با سه رنگ سبز، زردرنگ و قرمز رنگ اکران داده میگردد. یکی خصوصیت‌های دیدنی این ابزار، ارزیابی تصاویر میباشد. این نصیب از گزارش بر اقتدار تصاویر سایت شما از روش محاسبه T Alt text تمرکز خواهد داشت. Alt text کدی میباشد برای گزینش کوشش یا این که تعریف یک تصویر که در HTML جا گذاری میشود. این ابزار با آنالیز این کدها از صحت تلاش و اجرای تصاویر، اطمینان نتیجه ها می‌نماید. عواملی زیرا: به کار گیری نکردن از Alt text، Alt text ناکارآمد و یا این که به کار گیری بیشتراز حد عبارات گزینه تحلیل این ابزار قرار گرفته و به سمع و نظر شما خواهد رسید.

ابزارهای فن‌ای موز Moz’s Pro Tools
این ابزارهای رشته‌ای برای بازه آزمایشی یک ماه مجانی میباشند و آن گاه با ۹۹ دلار می توانید از سرویس ها پیشنهادی استعمال فرمائید. این ابزار همگی کاره برای ارتقا رنکینگ کاوش تجارت شما کافی خواهد بود. امکاناتی زیرا: وضعیت‌های seo، پیگیری واحد سنجش رویش، ارائه گزارشات، و خدماتی دیگر با امداد این ابزار میسر خواهد بود.

به عنوان مثال: ابزار Crawl Test ، از کرالر خویش سایت Moz ، RogerBot، برای نظارت حداکثر ۳۰۰۰ پیوند یک URL، به کارگیری می‌نماید. بعد از اتمام فعالیت، ایمیلی دربردارنده داده ها ظریف از مجموع صفحه های پیوند گردیده به وب سایت را، اخذ میکنید.

محاسبه بهینه سازی تارنما

Woorank
Woorank ابزاری میباشد جهت امداد به دیجیتال مارکتینگ برای یافتن زمان‌های باصرفه‌سازی وبسایت و بهبود تارنما. این ابزار کوشش بهینه سازی، کانال‌های اجتمایی، معیار سادگی در به کار گیری و غیره را در لحاظ می گیرد. هر گطارش به ۸ نصیب تقسیم میشود:

نظارت‌‌لیست مارکتینگ
کارایی بر روی تلفن همراه‌های گوشی
واحد سنجش سادگی در به کارگیری
تکنولوژی
کانال‌های اجتمایی
ساکن یا این که local
بازدیدکنندگان


گزارش‌های مهیا گردیده در قالب PDF قابل دانلود هست. این امکان برای توزیع این نتیجه ها با اعضای دیگر بسیار کارآمد است.

وبسایت چک بهینه سازی

Remove’em
پیوند‌های تصنعی و مصنوعی یا این که غیر‌طبیعی برای رنکینگ جستجوی تارنما شما بسیار مخرب میباشند. برای رهایی از آنان ابزار Remove’em که به معنای “آن ها را حذف کن” است، را آزمون فرمایید.

این ابزار بک پیوند‌های پروفایل شمارا نسخه برداری کرده و لیستی از پیوند‌ها و دامین‌های که بایستی حذف بشوند را ارائه میدهد. علاوه بر این می توانید لیستی از لینک و پیوند‌هایی که نمیخواهید به وسیله گوگل یافت شوند را به‌این ابزار بدهید تا آن را اجرا نماید.

برچسب ها ابزار سئو ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 48
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 7
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 9
 • بازدید ماه : 26
 • بازدید سال : 47
 • بازدید کلی : 186
 • کدهای اختصاصی