X
تبليغات

تصویر ثابت

شاخص‌های موفقیت اپلیکیشن
loading...
YourAds Here YourAds Here

ماخذ بهترین مقالات ابزار سئو

بازدید : 16
دوشنبه 10 آذر 1399 زمان : 17:34


بررسي تعداد دانلودهای اپ
یکی معیارهای پیروزی نرم‌افزار طراحي اپليكيشن اندرويد تعداد دانلودهایی میباشد که نرم افزار در وقتی معین خواهد داشت. بدین ترتیب یک طریق معمول برای گزینش معیار غالب بودن نرم‌افزار شما این میباشد که آمار تعداد دانلودهای انجام یافته را به صورت ظریف گزینه نظارت قرار دهید. اما برخی اوقات اکثری از اشخاص تنها نرم افزار را دانلود می‌کنند و دیگر از آن به کارگیری‌ای نمیکنند. در سود اکتفا کردن فقط بدین میزان صحیح وجود ندارد و بایستی بقیه معیارهای برد اپ را نیز در حیث داشت.

آنالیز تعداد نصب نرم‌افزار
تعداد دانلودهای نرم‌افزار مسلما با تعداد نصب آن یکی از وجود ندارد و تفاوت داراست. بعضی از یوزرها نرم‌افزار را دانلود می‌کنند البته فرآیند نصب آن را انجام نمی‌دهند و اینگونه می شود که آمارهای دانلود و نصب با یکدیگر گوناگون می گردند. در سود بایستی به طریقی تعداد نصب حقیقی را به دست آورد به این دلیل‌که در معیارهای پیروزی برنامه این تعداد نصب حقیقی میباشد که اهمیت داراست.

تدبیر از نرم افزار های حذف گردیده
در برخی موردها چشم شده‌است که برخی از یوزرها اپ را دانلود نموده‌اند و فرایند نصب را نیز کاملا و درست انجام داده‌اند البته بعداز تعدادی دوران، نرم افزار از موبایل استفاده کننده حذف نصب شده‌است. با این توصیفات برای اینکه سنجش ظریف‌تری از معیارهای برد نرم‌افزار خویش داشته باشید بایستی آمار نصب‌های فعال آن را به دست آورید.

تثبیت داده ها یوزرها
در حالتی‌که در نرم افزار شما مکانی برای تثبیت داده ها یوزرها در حیث گرفته گردیده باشد، میتوانید با تحلیل تعداد نام نویسی کنندگان در آن نصیب متوجه گردید که یوزرها تا چه اندازه تصمیم به به کارگیری از نرم افزار شما دارا هستند. اما داده ها اشخاص درین بخش می تواند برای بازاریابی اپ متبوع نیز آیتم استعمال قرار گیرد.

آنالیز معیار به کارگیری یوزرها از برنامه درطول روز
شما می بایست اطلاعاتی در امر واحد سنجش به کارگیری روزمره یوزرها از نرم افزار خویش داشته باشید.در‌حالتی که شما تحت عنوان صاحب و مالک امتیاز نرم افزار بدانید که نرم افزار‌تان در حین روز چنددفعه بوسیله اشخاص گشوده می گردد و استعمال میشود، به باور میرسید که‌این نرم افزار دارنده یوزرها فعال مشخصی میباشد. گزینش تعداد یوزرها فعال، در سنجش نرم افزار مبنی بر معیارهای برد نرم افزار بسیار حایز اهمیت میباشد.

آنالیز توقف خدمت دهی و نواقص نرم افزار
عده ای که از یک نرم افزار استعمال می‌نمایند چنانچه به صورت مکرر با توقف خدمت‌دهی در آن مواجه شوند، احتمال بسیار بالایی وجود داراست که دیگر از آن اپ به کارگیری نکنند و حتی آن را از روی موبایل خویش حذف کنند. بنابر آنچه گفته شد شما می بایست خطاهای فنی را به دستکم برسانید و تعداد دفعات کرش شدن اپلیکیشن را تا مکان ممکن کاهش دهید. با پایین آمدن خطاهای فنی، احتمال برد نرم افزار شما بسیار بیشتر میباشد.

نرخ تبدیل
در بخش اعظمی مواقع بازاریابی به صدق انجام می گردد و اشخاص متعددی با اپ آشنا میگردند، آن را دانلود می‌نمایند و همچنین نصب را انجام می دهند. ولی برای شما بسیار حایز اهمیت میباشد که بدانید چه تعداد از این اشخاص جزو یوزرها همیشگی اپ می باشند و به صورت پیوسته از آن به کار گیری می‌نمایند. در فیض شما می بایست نرخ تبدیل را تحت عنوان یکی معیارهای پیروزی نرم‌افزار خویش به صورت دور از شوخی نظارت و تحلیل کنید.

دانایی از بها ارتفاع قدمت مشتری
هرمورد از یوزرها اپ در طول بازه زمانی به کار گیری خویش از آن، مقدار بهره مشخصی برای صاحبان آن اپ دارا هستند. اینکه هر استفاده کننده چه معیار بهره در طی این بازه داشته میباشد را تحت عنوان قیمت ارتفاع قدمت مشتری ذکر می‌نمایند. بدین ترتیب بایستی بر کل سودی که بعداز منتشر شدن برنامه نتیجه ها شده‌است، محاسبه ظریف و بدون نقص وجود داشته باشد و این آیتم هم قادر است از معیارهای برد برنامه باشد تا سنجش آن کاملا‌تری انجام خواهد شد.

معیار رویش
تعداد مشتریان ممکن میباشد در مدت های هنگامی متعدد متعدد باشد. به این ترتیب بایستی مدام از اثبات یا این که متغیر بودن تعداد مشتریان اطلاع داشته باشید و بدانید که معیار رویش آنها چه طور میباشد. دوراندیشی از عواملی که بر نرخ پرورش تأثیر می گذارند مانند ارتقاء اپ و یا این که تبلیغات می تواند منجر رویش رو به بالا یوزرها خواهد شد.

تحلیل خلق و خوی مشتریان
منابع دانلود نرم افزار خویش را شناسایی نمائید. درک کردن اینکه مشتریان شما از کجا برنامه را دانلود می‌کنند برای مثال از وبسایت ویژه‌ای و یا این که از کانال‌های اجتماعی آن را تهیه و تنظیم کرده‌اند، میتواند شمارا در سنجش پیروزی نرم‌افزار‌تان امداد رساند.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 48
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 3
 • بازدید ماه : 20
 • بازدید سال : 41
 • بازدید کلی : 180
 • کدهای اختصاصی