X
تبليغات

تصویر ثابت

آنالیز سئو با وبسایت majestic
loading...
YourAds Here YourAds Here

ماخذ بهترین مقالات ابزار سئو

بازدید : 9
شنبه 17 آبان 1399 زمان : 15:56


چک بهینه سازی با تارنما majestic
majestic هم یک کدام از ابزار های ابزار سئو دارای اعتبار برای تحلیل بهینه سازی و نظارت پیوند های ورودی و خروجی و بررسی کیفیت بکلینک ها است. همینطور majestic مفهومی به اسم trust flow و فکتور دیگری با اسم citation را نظارت می نماید.

برای یک وب سایت با صرفه مناسب میباشد که‌این دوتا بالا باشند. به همین مراد شما هرچه از وب سایت های کیفیت خوب خیس و تعداد بیشتری لینک و پیوند اخذ فرمایید احتمال پیروزی تارنما خویش را فراتر می‌برید.

به دنبال انکرتکست ها ، تعداد و ادغام پیوند های فالو و نوفالو ، طرز لینک و پیوند سازی داخلی و فرنگی گزینه آنالیز قرار میگیرد. همینطور می‌توانید پوشه pdf گزارش مرتبط با ارزیابی majestic را از روش نشانی اینترنتی خویش اخذ نمائید.

ابزارهای مجانی نظارت وبسایت

بررسی بدون‌پول تارنما با semrush
نسبت به بقیه ابزارهای گزینه نظارت درین نوشته‌ی علمی ، semrush یکی جدیدترین و بدون نقص ترین تارنما هایی که برای تحلیل بهینه سازی استعمال می گردد میباشد. توصیه میکنیم مسلما از تجهیزات رایگانی که semrush در چنگ شما قرار می‌دهد به کار گیری نمائید.

یکی‌از مزایایی که‌این تارنما دارااست این میباشد که علاوه بر آنالیز پیوند های داخلی و فرنگی ، حالت تارنما را در شبکه‌های‌عمومی نیز محک می‌زند که می‌تواند تحت عنوان یک مشورت کردن بازاریابی خوب ، داده ها دقیقی از تعامل وب سایت شما با شبکه‌های‌عمومی ارائه کند.

در صورتی عشق و علاقه دارید یکی‌از شایسته ترین محاسبه گران seo گردید می بایست با این ابزارها شناخت داشته باشید و باتوجه به اینکه semrush خیلی جامع تر از دیگر ابزار ها به شما یاری می نماید قطعا عمل با آن را بیاموزید.

از نظر بخش اعظمی از متخصصین seo ، احاطه بر semrush و همینطور gtmetrix برای ارزیابی وب سایت کافی میباشد که همین دو ابزار به طور کلی بیش تر از 100 فاکتور کلیدی را تحلیل می نمایند.

نظارت بهینه سازی وبسایت با gtmetrix
به حیث ما یکی برگزیدگان وب سایت های محاسبه seo ، gtmetrix میباشد که اما بیشتر برای آزمایش سرعت گزینه استعمال قرار می‌گیرد. البته در دل گزارشی که ارائه می‌دهد موقعیت کدها ، وسعت تصاویر ، وسعت پوشه های استایل و جاوا ، وسعت برگه ، ترتیب بارگزاری اجزا تارنما و بخش اعظمی مطالب دیگر ار تشریح می نماید در نوشته‌ی علمی تخصصی معرفی بدون نقص وبسایت gtmetrix فعالیت با این تارنما را دقیقا توضیح داده ایم که توصیه می‌کنیم مسلما مطالعه نمائید.

در‌این نوشته‌ی علمی ما 7 ابزار اصلی انالیز seo وب سایت را به شما معرفی کردیم که ولی وب سایت های دیگری مانند ryte , alexa و خویش وبمستر گوگل هم برای این خواسته کاربرد دارا هستند.

کنسول جستجوی گوگل
موتورهای کاوش گر دارای اعتبار ، برای مثال گوگل ، ابزارهای مجانی را برای مدیران تارنما ها آماده می نمایند تا تلاش وبسایت را در حاصل کاوش ارزیابی نمایند. کنسول گوگل یکی‌از شایسته ترین ابزارهای محاسبه تارنما میباشد.

داده ها کنسول کاوش از دو جنبه اهمیت دارااست. یکی‌از اینکه آیا گوگل میتواند تارنما را نظارت و ایندکس نماید؟ و دوم اینکه کارایی وب سایت در نتیجه ها کاوش چه‌گونه میباشد؟

استعمال از کنسول گوگل به شما یاری می نماید ، موقعیت تارنما را در موتور کاوش به اعتنا مشاهده و تحلیل نمایید.

مهمترین اطلاعاتی که برای بررسی کوشش وبسایت در search console بدست می اورید عبارتند از:

ارزیابی و طریق دسترسی خزنده گوگل به صفحه های وب سایت
تثبیت و چک نقشه های xml وبسایت
ساخت و تجزیه ارزیابی پوشه robots.txt
مشاهده لیست بی نقص url های ایندکس گردیده
نظارت url هایی که با غلط مواجه می باشند
حذف نشانی دیرین یا این که منسوخ گردیده صفحه ها
اخذ اخطار درباره با غلط در صفحه ها یا این که نقص ضوابط گوگل
تشخیص خطاها در تگ تیتر و توضیحات صفحه ها
سرعت وب سایت و مقطع بارگزاری
عباراتی که وبسایت شما به ازای آن ها در گوگل کاوش و بازدید گردیده
نرخ کلیک ، جايگاه معدل هر ورقه و کلمه ها مخصوص هر برگه نیز از سایر داده ها بدست آمده در فیض نظارت سعی وب سایت در موتورهای کاوش می‌باشند.
این موردها مرتبط با سرچ کنسول گوگل می‌باشند و به عنوان مثال برای بینگ ، نوع و روش ارائه داده ها متقاوت میباشد.

محاسبه seo با google analytics
یکی‌از شایسته ترین ابزارهای انالیز و محاسبه seo تارنما ، google analytics میباشد. کلیه عشق دارا هستند که ترافیک و بازدید طبیعی وبسایت خویش از موتورهای کاوش را ارتقاء دهند و رغبت دارا هستند بدانند در روز یا این که ماه چه تعداد استفاده کننده از تارنما بازدید کرده اند. معمولا جز نرخ کلیک و تعداد ورودی هایی که از گوگل کسب نموده اید ، بقیه داده ها مثل bounce rate یا این که دوران معدل بازدید هر برگه را نمی اقتدار از کنسول کاوش دید و بایستی از گوگل آنالیتیکس امداد بگیرید. اگرچه آنالیتیکس از جمهوری اسلامی ایران قابل دسترسی وجود ندارد ، ولی میتوانید از روش پروکسی های تغییر و تحول آی پی یا این که vpn به کارگیری فرمایید.

این ابزار داده ها جامعی از اخلاق یوزرها در مواجهه با وب سایت شما‌را ارائه میدهد و موجب ارزیابی خوی استفاده کننده می‌شود. انالیتیکس خیر تنها ورودی از گوگل بلکه کل بازدیدها را آنالیز می نماید. خواه شخص بازدیدکننده لینک و پیوند وبسایت شما‌را در وب سایت دیگری چشم باشد ، یا این که شبکه های عمومی و یا این که بصورت بدون واسطه و با وارد کردن اسم دامنه در مرورگر وارد تارنما گردیده باشد.

تعداد اشخاص آنلاین ، تعداد ظریف بازدیدها در روز ، صفحه های بازدید گردیده ، نرخ پریدن یا این که سوراخ کاغذ ، برهه زمانی معدل حضور ، درصد و نرخ خروج از هر شیت ، آی پی و میهن شخص بازدیدکننده را به شما اکران می‌دهد.

در فیض و با داده ها بدست آمده ، شما میتوانید محبوبترین صفحه ها را تشخیص دهید ، صفحاتی که در جذب استفاده کننده دارا‌هستند را بشناسید و به مراد افزاریش مدت بازدید و کاهش نرخ پریدن اقدامات موردنیاز را انجام دهید.

محاسبه seo وبسایت با گوگل آنالیتیکس

برچسب ها ابزار سئو ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 48
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 4
 • بازدید ماه : 21
 • بازدید سال : 42
 • بازدید کلی : 181
 • کدهای اختصاصی